Nowożeńcy

„Taniec to nieme wyznanie miłosne”

Dzień ślubu jest jedną z najbardziej niezapomnianych chwil życia, a pierwszy taniec jako małżeństwo jest ważną częścią tego dnia. Wszystkie lekcje, które prowadzę są dostosowane do was jako pary, wyboru piosenki i poziomu umiejętności. Zawsze upewniam się, że wasz pierwszy taniec naprawdę przedstawia was jako małżeństwo.

WASZ TANIEC

Czy pragniecie stworzyć wspomnienia pierwszego tańca, które nawet po latach przywołają uśmiech na waszych twarzach? Chcecie by wasz pierwszy taniec był okazją do opowiedzenia waszej wyjątkowej historii?

A może po prostu pragniecie czuć się komfortowo na parkiecie? Interesuje Was klasyczny taniec, który nie będzie przypominał kłopotliwego kołysania się, w czasie, kiedy wszystkie oczy zwrócone są na was?

Niezależnie od waszych pragnień, moim zadaniem jest sprawić, byście wyglądali dobrze, czuli się pewnie i przede wszystkim świetnie bawili w waszym wielkim dniu!

POCZĄTKUJĄCY SĄ MILE WIDZIANI

Jeśli nigdy wcześniej nie tańczyliście razem, lub obawiacie się, że macie dwie (cztery) lewe stopy, nie ma to żadnego znaczenia. Dokładnie wiem jak wydobyć z Was to co najlepsze. Dzięki lekcjom tańca będziecie wyglądać i czuć się wspaniale na parkiecie. Waszym zadaniem jest się tylko zrelaksować i dobrze bawić podczas nauki.

Podczas lekcji tańca wasze wizje będą pielęgnowane, abyście uzyskali swój wymarzony taniec. Jeśli nie macie pomysłu, wspólnie dobierzemy choreografie, która sprawi, że nabierzecie pewności siebie.

 

LEKCJE PRYWATNE

Wszystkie lekcje, które prowadzę są lekcjami prywatnymi. Oznacza to, że nie tylko dostosowane są do indywidualnych potrzeb i waszego tempa, ale zaplanowane w czasie, który wam najbardziej odpowiada.

Lekcje tańca odbywają się na sali tanecznej w Katowicach lub Bytomiu. Dla waszej wygody zajęcia mogą też być prowadzone w zaciszu własnego domu lub w innej wybranej przez was lokalizacji.

Zachęcam by na lekcje zapisać się wcześniej, gdyż w sezonie weselnym szybko zapełnia się kalendarz. Dla spóźnialskich oferuję również lekcje ‘na ostatnią chwilę’. Wówczas skupimy się na podstawowych krokach, tak byście nabrali pewności siebie oraz tańczyli stylowo i z wdziękiem.

COŚ WIĘCEJ NIŻ TANIEC

Przygotowując się do pierwszego tańca, nauczycie się umiejętności, które pozostaną z wami przez resztę waszego życia. Nie będzie to tylko wspomnienie niezwykłych chwil, ale doświadczenie, które wykorzystacie na przyszłych ślubach i imprezach by zawsze świetnie się bawić. Taniec to wspólne doświadczenie, w którym możecie się zanurzyć przez całe małżeństwo.

Dodatkowo, większość par szybko zauważa, że czas spędzony na lekcjach tańca to doskonały sposób na relaks, możliwość spędzenia wspólnie czasu, oraz największą przyjemnością w całych przygotowaniach weselnych.

Przewiń do góry