Opinie

Dorota i Piotr


2016-04-06

Adam jesteś mistrzem!!! nasz taniec był cudowny :) całe życie marzyłam, aby zatańczyć walca w tym szczególnym dniu i Ty to marzenie spełniłeś, goście byli zachwyceni, kilka zajęć z Tobą i obydwoje pokochaliśmy taniec szczególnie "kotleta" . Dziękujemy Ci bardzo za poświęcony czas i cierpliwość do naszych dzieciaków. Polecamy Wszystkim i do zobaczenia, teraz czas na sambe :) Pozdrawiamy


Martyna&Damian


2016-01-11

Dzięki Adamowi dwie szare osoby nie potrafiące stawiać żadnych kroków w tańcu bawiły się całą noc na swoim ślubie i zachwyciły gości podczas pierwszego tańca. Kiedy przypomnę sobie swoje przerażenie na pierwszym spotkaniu - bo zrobię z siebie błazna, bo ktoś mnie oceni, bo będzie na mnie patrzeć - a później? Okazało się, że przerażenie było nie na miejscu, ponieważ Adam zmienił całkowicie nasze podejście do tańca - nauczył nas cieszyć się chwilą i poczuć się swobodnie na parkiecie. Całkowity pro


Gocha


2015-09-03

Adam - to więcej niż instruktor tańca. Jego pasja, zainteresowanie, wyrozumiałość i umiejętności pedagogiczne sprawiają, że nawet najbardziej 'oporni' Kursanci powoli zamieniają się w tancerzy. Kilka lat temu szukałam szkoły tańca, która oferowałaby zajęcia w pewnych określonych godzinach i dniach tygodnia. Jedynie Adam miał taką ofertę i tylko on nie zdziwił się, gdy wytłumaczyłam, że chcę tańczyć dla siebie, nie z partnerem, nie na jakąś okazję - po prostu chcę zrealizować moje marzenie.


Żaneta i Rafał


2015-07-20

Miło wspominamy czas spędzony na lekcjach, zajęcia były przeprowadzone w miłej atmosferze, Adam bardzo fajnie tłumaczy i profesjonalnie podchodzi do tematu.Zdecydowanie polecamy zajęcia.Pozdrawiamy i jeszcze raz dziękujemy za poświęcony czas


Marzena i Michał


2014-10-23

Ja i mój mąż to dwa różne żywioły. Na początku "nasz taniec" to była jakaś masakra ale Adamowi udało się nas połączyć na tyle że byliśmy w stanie normalnie zatańczyć:-D DZIĘKI ADAM;-))


Teresa i Artur


2014-10-22

Adamie - dziękujemy! Zaczęliśmy późno i jeszcze zmienialiśmy taniec ale wystarczyły 4 zajęcia żeby zatańczyć bez wpadki i zachwycić gości weselnych. Profesjonalizm Trenera w połączeniu z poczuciem humoru i charyzmą sprawiają, że nawet gorzkie uwagi przyjmuje się z wdzięcznością. Żal tylko, że już po ślubie i nie ma pretekstu by dalej ćwiczyć ;) Z czystym sercem zapewniamy, że wszystkie zamieszczone tu komentarze SĄ PRAWDZIWE! Adam naprawdę jest skuteczny i fantastyczny. Polecamy!


Karolina i Marcin


2014-10-18

Dzięki kilku lekcjom u Adama nasz pierwszy taniec wypadł pomyślnie :) Zajęcia prowadzone były w miłej, luźnej atmosferze, z dawką humoru - co sprzyjało nauce. Polecamy z czystym sumieniem :)


Magdalena i Janusz


2014-08-04

Nie sądziliśmy, że ktoś może nas nauczyć tańczyć i to w cztery lekcje na dwa tygodnie przed ślubem :) Dzięki Adam!


Basia i Łukasz


2013-08-31

Adam! Dzięki za super lekcje które bardzo pomogły nam "przeżyć" pierwszy taniec bez większego stresu. Trafne uwagi i luźna atmosfera podczas zajęć bardzo pomogły. Gorąco polecamy!


Sylwia i Łukasz


2013-08-05

Z całego serca polecamy naukę tańca z Adamem. Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej i luźnej atmosferze. W krótkim czasie nauczył nas fajnie poruszać się na parkiecie, nasz taniec był bardzo naturalny. Adamie, bardzo Ci jeszcze raz dziękujemy!


Paulina i Marcin


2013-07-23

Adamie, dziękujemy Ci bardzo, rezultat przeszedł nasze oczekiwania. Atmosfera na zajęciach bardzo komfortowa i bezstresowa. Będziemy polecać :-)


Patrycja i Kamil


2012-08-27

nauka tańca u Adama czysta przyjemność. Miesiąc czasu zajęło nam przygotowanie pierwszego tańca. Wyszło super:) dzięki i polecamy!!


Hania i Mateusz


2012-07-09

Chcieliśmy podziękować z głębi serca. W krótkim czasie, bo w sumie w miesiąc sprawiłeś, że tańczyliśmy jak prawdziwa para. Lekcje były rewelacyjne i profesjonalne, a zarazem zabawne i na luzie. Wszyscy goście zachwalali nasz pierwszy taniec. Jesteśmy zachwyceni i ogromnie wdzięczni :D :*


Magda i Arek


2012-07-02

Adam jesteś cudotwórcą. Zaszczepiłeś w Arku chęć do tańca. Atmosfera na zajęciach BOMBOWA. Rodzice też do Ciebie przyjdą poszlifować to czego się nauczyli ;) POWODZENIA :)


Patrycja i Maciek


2012-06-16

Lekcje tańca u Adama godne polecenia :) Super podejście i miła atmosfera, z poczuciem humoru :) Dziękujemy!


Marta & Tomek


2011-12-14

Adam jest świetny!!! Jest wspaniałym nauczycielem z ogromnym poczuciem humoru :) przez co lekcje z nim to czysta przyjemność. Potrafił nauczyć tańczyć takich "sztywniaków" jak my a to już o czymś świadczy... ;) Gorąco polecamy!!! a Adasiowi jeszcze raz dziękujemy no i do zobaczenia :)


Ola i Mariusz


2011-09-11

Oczywiście polecamy z całego serca! Adam ma wyjątkowy talent- pedagogiczny również :) i niesamowite poczucie humoru. Wprowadza wspaniałą atmosferę na zajęciach. Bardzo dziękujemy, w szczególności na cierpliwość. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Tak nam się spodobało, że wracamy na "kotleta" :)))) do zoba


Wiola i Marcin


2011-09-06

Ogromne podziękowania za naukę "pierwszego tańca" w trzy tygodnie. Gdyby nie Adam dreptalibyśmy w miejscu niekoniecznie do rytmu ;)


Kasia i Kamil


2011-07-25

Fajny gość z tego Adama. Ma podejście do ludzi, przez co atmosfera na zajęciach jest przyjemna, aż chce się pracować, znaczy tańczyć :). Gorąco polecamy!


Basia i Kasper


2011-05-27

Adam jest świetny!!! naprawdę polecamy! nawet z niechętnego "tancerza" i opornej "tancerki" wykrzesał dużo wdzięku:) zajęcia supermiłe:) wszystko wyszło ładnie i naturalnie:) jeszcze raz dzięki - będziemy się dalej uczyć:) pzdr


Madzia & Sylwek


2011-05-11

Po naszym pierwszym tańcu wysłaliśmy Adamowi sms'a o treści: "Adaś jesteś bogiem:)" - Wszystkim się podobało i my również jesteśmy bardzo zadowoleni. Walca wiedeńskiego z pewnością już nigdy nie zapomnimy. Dzięki Adam!!


Monia i Michał


2011-04-27

Adaś jesteś super nauczycielem :) atmosfera na zajęciach cudna, szkoda że to już koniec. Dzieki Tobie nasz taniec wyszedł extra czadowo :) jesteśmy bardzo zadowoleni i napewno wrócimy do Ciebie na kolejne lekcje :) pozdrawiamy gorąco. Monia i Michał :))))


Agata i Grzesiek


2010-11-16

Lekcje tańca u Adama przebiegły nam w świetnej atmosferze, z dużą dawką humoru. Przy takim nauczycielu nabiera się dystansu do samego siebie i jest się otwartym nawet na słowa krytyki:). Efekt - bardzo udany pierwszy taniec, bez nerwowego liczenia kroków. Polecamy z całego serca!!! Dzięki Adaś!


Karolina i Sebastian


2010-11-06

Gorąco polecamy kurs tańca u Adama w świetnej atmosferze, Adam jest rewelacyjnym nauczycielem. DZIĘKUJEMY!!


Monika & Michał


2010-10-14

Raptem 3spotkania, a dzięki temu nasz walc przebiegł o wiele mniej stresująco niż się to zapowiadało:)Do tego jeszcze nasz autorski układ taneczny do weselnego miksa i goście byli zachwyceni. Całość zajęć w miłej, wesołej i odstresowującej atmosferze.Do tego szczypta humoru Adama i konstruktywnej krytyki:) Jedyną wadą tych zajęć było to...że za szybko się kończyły;) Polecamy:)


Magdalena i Michał


2010-09-01

Adam jest cudotwórcą! Możemy śmiało tak powiedzieć :) Sprawił, że nasz pierwszy taniec był wyjątkowy i naturalny (a nie jak u innych par sztywny i "liczony"). Świetnie się bawiliśmy, a goście piszczeli z zachwytu :) Dziękujemy Adam!!! :*** M&M


Anna i Artur


2010-09-01

Nasz pierwszy taniec wyszedł super. Na tydzień przed weselem Adam wykrzesał z Nas to, co najlepsze. Goście byli zachwyceni. Dziękujemy Adam:)


Madzia i Damian


2010-08-24

Serdecznie dziękujemy Ci Adamie za znaleziony dla nas czas w ostatnich dniach przed weselem i nauczenie w tak sympatycznej atmosferze podstawowych kroków, które dały nam poczucie, że wiemy co na parkiecie robić. Jeszcze raz z całego serca Dziękujemy.